O nas

Czerpiemy z wieloletnich doświadczeń

Jako firma należąca do Kopf Holding GmbH czerpiemy z wieloletnich doświadczeń ponad 30 firm z Grupy. Jako producent rurociągów stalowych jesteśmy firmą dobrze znaną na rynku budowy statków. Nasze rurociągi zostały zamontowane na statkach budowanych we Francji, Holandii, Niemczech, Norwegii i Polsce. ZinkPower Szczecin Sp. z o.o. jest obecnie rozpoznawalną marką dobrego dostawcy na europejskim rynku stoczniowym.

Specjalizujemy się

Specjalizujemy się w dostawach trudnych, o krótkim czasie dostawy i wysokim stopniu skomplikowania. Produkowane przez nas rurociągi poddajemy zabezpieczeniom antykorozyjnym poprzez cynkowanie ogniowe, fosforowanie, malowanie.

krótki czas realizacji
krótki czas realizacji
stopień skomplikowania
stopień skomplikowania

CYNKOWANIE OGNIOWE
TO PASJA, KTÓRĄ CHCEMY SIĘ PODZIELIĆ Z KAŻDYM.

ZinkPower Szczecin Sp. z o.o. działa na rynku od listopada 1999 roku, świadcząc usługę cynkowania ogniowego w wannie o długości 13 metrów, szerokości 1,5 metra i głębokości 3 metrów.

Odpowiadając na zapotrzebowanie producentów bardzo dużych konstrukcji stalowych w marcu 2010 roku rozpoczęliśmy cynkowanie ogniowe w nowo wybudowanej ocynkowni ZinkPower Wielkopolska Sp. z o.o., zlokalizowanej przy Autostradzie A2 koło Konina. Nasza nowa ocynkownia - wyposażona w wannę cynkowniczą o długości 15,5 metra, szerokości 2,4m i głębokości 3,2 metra - jest obecnie największym tego typu obiektem w tej części Europy. We wrześniu 2011 roku w miejscowości Niepruszewo koło Buku otworzyliśmy ZinkPower Buk - z wanną o wymiarach 7 m długości x 1,8 m szerokości x 3 m głębokości.

KRATY POMOSTOWE

jesteśmy również dostawcą krat pomostowych w wersji czarnej i ocynkowanej ogniowo według wymiarów podanych przez Klienta. Specjalizujemy się w dostawach trudnych, o krótkim czasie dostawy i wysokim stopniu skomplikowania. Nasze kraty pomostowe to: nowoczesność, lekkość, łatwość montażu i wszechstronne zastosowanie.